Rejestracja Platinium

II KONGRES KOMUNIKACJI

Aby wziąć udział w II Kongresie Komunikacji prosimy o wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego.

* pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe

DANE DO FAKTURY

* Akceptuję warunki zawarte w regulaminie Uczestnictwa w II Kongresie Komunikacji, którego organizatorem jest Fundacja Misja Medyczna z siedzibą w Łodzi (90-213) przy ulicy Rewolucji 1905 r. 52 lok. 4

TAK

* Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez Fundację Misja Medyczna z siedzibą w Łodzi (90-213) przy ulicy Rewolucji 1905 r. 52 lok. 4, jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie.

TAK

* Wyrażam zgodę na fotografowanie oraz filmowanie mojego wizerunku, w tym utrwalanie mojego głosu podczas w II Kongresu Komunikacji, a także na zwielokrotnianie, publikowanie i rozpowszechnianie materiałów zawierających mój wizerunek lub głos, przez Fundację Misja Medyczną oraz partnerów Kongresu, w sposób przez nich wybrany, w tym w sieci Internet, prasie oraz innych mediach oraz innych kanałach komunikacji, wewnętrznych i zewnętrznych, w celach promocyjno-informacyjnych projektu. Zgody udzielam nieodpłatnie i na czas nieokreślony.

TAK

Chcę być informowany e-mailowo o promocjach, materiałach reklamowych i ofertach specjalnych podmiotów współpracujących z Fundacją Misja Medyczna. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Fundację Misja Medyczna z siedzibą w Łodzi (90-213) przy ulicy Rewolucji 1905 r. 52 lok. 4 w imieniu własnym lub na zlecenie podmiotów współpracujących z Fundacją Misja Medyczna na wyżej podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (DZ.U. z 2002 r. Nr 144, poz.1204).

TAKNIE

Chcę być informowany telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych Fundacji Misja Medyczna. Zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Fundację Misja Medyczna z siedzibą w Łodzi (90-213) przy ulicy Rewolucji 1905 r. 52 lok. 4 na wyżej podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych zgodnie z przepisem art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2016, poz. 1489).

TAKNIE

* Wyrażam zgodę na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną.

TAK

POBIERZ KARTĘ W PDF REGULAMIN

 

Zgłoszenie